Akbank Hesaplarımı Kapatmıyor.

Ersin G. |

06/05/2013 de Akbank Çerkezköy şubesine, hesap üzerindeki para ve hisse senetlerinin lot altı bakiyelerinin Akbank’a hibe edilmesi ve hesapların kapatılması için talimat gönderdim. Yapılması gereken hibeler yapılmış, ancak hesaplar açık kalmış. Bugün yine 100 TL masraf ödedim. Hesaplarımın kapatılması ve yeni borç üretmemesi için daha ne yapmam gerekiyor? Ben işin
içinden çıkamadım.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin G.
  08 Mart
  20:41

  Yıllardır Akbank\'la çalıştım. Ancak bu iş hesap kapatmaya gelince bir sürü masraf, komisyon alınıyor. işlem de tamamlanmıyor. Kendi sistemsel hatalarının cezasını müşterilerine çektiriyorlar. Aylardır hisse senedi işlemi yapmamama rağmen sistemde görünmeyen ama portfoyde görünen lot altı kağıtlar yüzüncen yüzlerce lira masraf ödüyorum. Bir daha Akbank\'la işim olmaz zaten.

 • 03 Mart
  16:46

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi