12 Nisan 2013

Akbank Hesaplarımı Kapatmıyor!

Akbank Güneşli İstanbul Şubesine hesaplarımın kapatılması ile ilgili talimat vermemem rağmen hala kapatma işlemini 2 ay geçmesine rağmen kapatılmamıştır. Kapatma talep ettiğim gün hesaplarıma 0. 01 kuruş dahi borcum olmadığından bundan sonra çıkacak olan faiz hesap borçlarını kesinlikle kabul etmiyorum.

Bankayı aradığımda kapatma işlemi için bir bey ile görüşmüştüm. Aradığımda bir bayan çıktı ve konuyu söylediğimde aa hatırladım sizin talimat geçtiğiniz gün fakslar arızalandı onun için talimatınızı işleme alamadık ulaşmadı dedi. Karşılarında çocuk olduğunu sanıyorlar galiba. Neyse bugün tekrar mail yolu ile gönderdim bakalım ne çıkacak.

Candan 56 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön