20 Nisan 2013

Akbank Hesaplarımı İptal Ettiremiyorum!

Sayın Yetkili; 4 gündür ev telefonumu ve cebimi arıyor bankanız ama evde bulunmuyorum aradığınız saatte. Cep telefonum da aradığınızda çekmiyor. Ne olduğunu sormak için ve tüm hesaplarımı iptal ettirmek için günlerdir arıyorum ulaşamıyorum müşteri hizmetlerine. 20 dakikalık beklemeden sonra 1 kere ulaştım ama onda da bir yere bağladılar müşteri hizmetlerine geri dönemedim. Nasıl bir anlayıştır. Tüm hesaplarımı iptal ettirip bir daha da bankanızla çalışmam.

Abdurrahman 49 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahman03 Mayıs 2013

    Evet sonunda müşteri hizmetleri aradı ve iptal işlemini gerçekleştirdim. Biz onlara ulaşamıyoruz da onlar bize ulaşabiliyor. İptal işlemini geri almam için aranılıyorum ama sıkıntı yok. Müşteri hizmetlerine ulaşamadığım bir banka bana hiçbir kar sağlamaz. Yine de teşekkürler Akbank!

  • Akbank Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön