Akbank Hesaplardan Kesilen Ücretler!

İlkan B. |

Bankanızla 2 defa mail yolu ve bir defa telefon olmak üzere 3 defa ulaşıp durumumu anlatmaya çalıştım. Öncelikle 2015.1-2 2016.1 şeklinde 75+75+75 kesinti yapılmış ki banka sitesinde bu ücret 60 TL gözükmekte ayrıca pos hesabımın bağlı olmadığı şahsi hesabımdan pos kesintisi yapılmış ve Akbank'tan arayıp düşük ciro ücreti kesilmeyecek söz verip akabinde bunu yapmak nasıl bir olaydır. Ayrıca tüm hesap özetleri mail ile gelirken hesap özeti gönderim ücreti kesilmiş ve avans KMH hesabından işletim ücreti hiçbir bankada böyle talep yoktur zaten hesaptan KMH faizi alınmaktadır. Bu ücretlerin tarafıma derhal iadesini talep etmekteyim aksi takdirde tüm yasal haklarımı kullanacağımı ve bankanız ile olan bağımı koparacağımı bildiririm.

Etiketler :

İşlem Ücretleri Mevduat Faizi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  16:47

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi