27 Nisan 2013

Akbank Hesap Özeti Ücreti Kesiyor!

Akbank hesabımdan 25.04.2013 tarihinde "Hesap Özeti Ücreti" açıklaması adı altında ve 10.2011-10.2012 tarihleri arasında 11 kez 6,00 tl(66 toplam) ücret kesilmiş. Hiç bir uyarı, hiç bir ileti almadan nereden, neden kesildiği anlamadığım bu ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Bankayla görüştüğümde eve gönderilen hesap özetleri olduğunu söylüyor.Ben hesap özeti almadım ve hesap özetine 6 tl ödeneceği, maille olursa ücretsiz olduğu tarafıma bilgisi verilmemiştir.Ayrıca yıllık hesap işletim ücreti adı altında 55,00 tl kesilmiştir.Bankanızdan kredi kullanıyor olmama rağmen bu ödemede bildirim yapılmadan kesilmiştir. Haklarımı aksi cevabınızda yasal yollarla arayacağım.

İlhan 119 Okunma

Cevaplar

  • İlhan03 Mayıs 2013

    aynı olaydan bende şikayet ettim. talebimi birde telefonla ilettim. kaç gündür aramadılar bugün yine kendim aradım ve talebimin olumsuz olduğunu ilettiler. bende hakkımı yasal yollardan arayacağım.

  • Akbank Temsilcisi28 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön