22 Nisan 2013

Akbank Hesap Özeti Ücreti İcat Ederek Beni Mağdur Etti!

Akbank İnternet Şubesi'ne bugün (22.04.2013) tarihinde girip hesap özetimi incelediğimde, her biri 6 TL'den olmak üzere 2012 Yılına ait tam 9 adet hesap özeti ücreti karşılığında toplam 54 TL'nin kesildiğini büyük bir şaşkınlıkla gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda, tarafıma gönderildiği iddia edilen aylık hesap bildirimlerinden dolayı olduğunu söyledi.

Bankanın 6 yıllık müşterisiyim, hiç bir zaman hesap özeti istemedim,almadım da. Banka tek taraflı bir tasarrufa giderek göndermediği belgenin parasını benden alıyor. Pes doğrusu. Bu yaklaşıma karşı tüm hesaplarımı ve kredi kartlarımı iptal etmekten başka çarem kalmadı galiba. Bir de Tüketici Hakem Heyetine başvurmak var galiba.Bekliyorum.

Kadri 161 Okunma

Cevaplar

  • Kadri19 Haziran 2013

    Hesap Özeti Gönderim Ücreti hakkında defalarca Akbank ile iletişime geçtim.Bankamızın uygulaması deyip talebimi reddettiler.Üstelik sayfa başına 1 TL deyip 3 sayfalık hesap özetine aylık 6 TL kestiler. En son Türkiye Bankalar Birliği Müşteri Şikayetleri Hakem heyetine başvurdum.6 TL de kargo ücreti ödedim.Bundan sonra Akbank haksız kesintiyi hesabıma iade etti.Bu mudur hizmet,bu mudur müşteri memnuniyeti?Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bana ulaşırlarsa yardımcı olmaya hazırım.

  • Akbank Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön