04 Eylül 2013

Akbank Hesap Özeti Ücreti!

Hesabımdan hesap özeti ücreti adı altında 2012 nin 1. ve 10. ayları dahil olmak üzere aylık 6 TL' den toplamda 60 TL para kesilmiştir. Müşteri temsilcisini aradığımda posta ile yolladıkları hesap özetlerinin ücreti olduğunu söylüyorlar. Benim böyle bir talebim olmadığını ve paramın iade edilmesini talep ediyorum. Bu seferde 4 farklı müşteri temsilcisi ile görüşmeme rağmen mantıklı bir açıklama yapamıyorlar para iade işlemi yapabildiklerini ancak hesap özeti işlemlerinde güncelleme olduğundan dolayı parayı yatıramadıklarını söylüyorlar.

Benim talebim olmadan bana gönderdikleri postadan bir de benim haberim olmadan hesabımdan para kesiyorlar. Bu nasıl bir iştir ben anlamış değilim. Bu parayı geri yatırsalar bile bu nasıl bir haktır ki hesabımdan para kesiyorlar ve ben uğraşmasam bu parayı geri alamıyorum. Bunun hiç bir yaptırımı yok mudur? Gerçekten tuhaf bir durum. Bu konuda Akbank'ı şikayet ediyorum.

Caner 31 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön