20 Mart 2013

Akbank Hesap Özeti Ücreti!

Eksi hesap ücretini posta yoluyla gönderdikleri için benden her ay için ücret kesiyorlar tabi bu posta daha bana hiç ulaşmadı nedense. Geçen sene bankaya gittim ve iptal edilmesini istedim ve banka personeli iptal ettiğini ve e-posta ya bağladığını belirtti. Geçen ay tekrar benden 9 tane daha kesinti yaptılar. Tekrar şubeye gittim dediler ki iptal ettiğiniz halde neden tekrar benden ücret kesildi dedim tekrar iptal ettiler ama hala kesiyor.

Bankaya şikayet yazdım ama onlar mailimi okumadan ücretin iptal edilemeyeceğini yazmışlar. iyi de ben para iadesi istemedim ki.

Nafiz 17 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön