18 Mart 2013

Akbank Hesap Özeti Ücreti!

Akbank Direkt'ten işlemlerimi incelediğimde hesabımdan 10.03.2013 tarihinde "HESAP ÖZETİ ÜCRETİ-02.2013" açıklaması adı altında ve "000394***" numaralı dekont ile 6TL ücret kesilmiş. Hiç bir uyarı, hiç bir ileti almadan nereden, neden kesildiği anlamadığım bu ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Ufak bir miktar gibi gözükse de; kaç kişiden ve neden, nasıl kesildiği bildirilmeyen bu miktarlar bankaların çalışma prensibini gözler önüne seriyor.
Bilgilendirmeyi sabırsızlıkla bekliyorum ve 6 TL olsa bile gerekli başvuruları yapmaktan çekinmeyeceğimi belirtmek istiyorum.

Ahmet 311 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Mart 2013

    Henüz herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.

  • Akbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön