Akbank Hesap Kullanım Ücreti 60 Lira Kesilmesi!

Harun Reşit D. |

Aylık 2500-3000 lira harcama yaptığım. EFT ve havalelere önce para verdiğim üstüne kredi çektiğim, kredi kartı ve banka kartını devamlı kullandığım bankanız Akbank senede 2 kere 60 lira ücret kesilecek 1 yıl boyunca hesabıma göre 120 lira ve havale/eft için giderlerle en az 300 liram gidecek.

Bu bankayı kullanmam hiçbir önemi kalmadı çünkü müşteriye önem verilmiyor ve fahiş fiyat politikası uygulanıyor. Günde başka nedenlerden dolayı devamlı arayan bankanız bu durumu bildirmiyor. Bu durumu bilgilendirmek için mail atmaya dahi lüzum görmüyorsunuz. Bankamatiğe girdiğinizde hesabınızdan 60 lira azaldığını görüp orada kalıyorsunuz, arkadaşınıza para veremiyorsunuz tabi ki. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  12:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 24.06.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 24 Haziran
  11:58

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi