Akbank Hesap Kesim Ücreti Kesiyor.

Kenan A. |

Hesabımda tanımlı 2 adet fatura olmasına rağmen hesabımdan işletim ücreti kesildi. Telefonla görüştüğümde birkaç ay kredi kartı ile ödeme yapıldığı ve hesaptan ödeme yapılmadığı için hesap kesim ücreti kesildiğini belirtiler. Akbank'tan şikayetçiyim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  13:49

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 03/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Kenan A.
  02 Temmuz
  16:15

  E-posta gönderildi diye yazmışsınız ama ne gelen bir e-mail var ne SMS. Online internet bankacılığı üzerinden takip edebiliyorsunuz demişsiniz tıklayıp içeriği görüntülemek istediğimde boş sayfa çıkıyor.

 • 01 Temmuz
  17:52

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi