01 Şubat 2014

Akbank Hesap Kesim Ücreti Aldı.

Okula başlarken Akbank'tan alındı öğrenci kimliklerimiz ve aynı zamanda para çekme kartı olarakta kullanabiliyorduk. Anlaşmamızda asla hesap kesim ücreti yoktu. Şuan hala öğrenciliğim devam ediyor. Banka kartımı kendi kendine yeniledi ve hiçbir bilgilendirme yapmadan benden 50 ilk dönem 50, ikinci dönem olmak üzere hesap kesim ücreti kesmiş. Extreme bakarken tesadüf öğrendim. Müşteri hizmetlerini aradığımda gayet laubali bir tavırla hiçbir sey yapamayacaklarını söylediler. Tüm kesintilerimin hesabıma tekrar yatırılmasını talep ediyorum.

Dilek 61 Okunma

Cevaplar

  • Dilek07 Şubat 2014

    Benim haberim olmadan öğrenci kartımı yenileyip üstüneüstlük bide hesap işletim ücreti kesiyorsunuz.Ücret iadesini gerçekleştirmelerini talep ettiğim halde hiçbir şekilde sorunuma çözüm üretilmemiştir..Sorunumun adam akıllı çözülmesini tekrar istiyorum.Aksi takdirde bu bankayla asla çalışmayacağım.

  • Akbank Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön