Akbank Hesap Kapatamama!

İlkay Y. |

Vadesiz hesabımı kapatabilmek için çağrı merkezinden kapama bakiyesini öğrenip (dakikalarca ulaşmak için telefonda bekletilip oradan oraya aktarılarak) gerekli tutarı gönderdim. Ertesi gün arayın kapatalım dediler. Aradım 2,09 TL daha ödeme yapmanız gerek dediler. Onu da gönderdim. Şimdi yine faiz çıkabilir deyip, ertesi günü beklememi istediler. Fazla göndereyim diyorum içinde para var ise hesap kapanmaz diyorlar. Ben bu banka ile ilişkilerimi nasıl koparacağım, artık kurtulmak istiyorum. En sonunda yolum tüketici mahkemesine düşecek.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlkay Y.
  04 Mayıs
  11:30

  Hesabım kapatıldı

 • 04 Mayıs
  10:56

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi