15 Nisan 2013

Akbank Hesap İşletim Ücretlerinin İadesi!

Akbankın yıllardır müşterisiyim. Neo kart hesabım var uzun zamandır da kullanmıyorum aslında fakat her yıl hesap işletim parası aldılar, bankacılık işlemleriyle aldıkları paralar helal olsun ancak hesap işletim ücreti yada adı her neyse kestikleri bu paraları kesinlikle hak etmiyorlar. Bunların tümünün iade edilmesini istiyorum.

Ayrıca benim istemediğim halde hesap özetimi adresime göndererek bu hesap özetinin gönderim ücretini de benden kestiler . Benim böyle bir hesap özeti talebim olmadığından bu işlem için kesilen ücretin iadesini istiyorum.

Ümit 235 Okunma

Cevaplar

 • Ümit 03 Şubat 2014

  hiçbir olumlu cevap alamadım ve hesabımı kapattım

 • Akbank Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca tekrar değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Ümit 02 Mayıs 2013

  akbankin tarafıma göndermiş olduğu cevap mail'inde sadece hesap özeti ile ilgili konuya cevap verilmiştir . Hesap işletim ücreti iadesiyle ilgili herhangi bir cevap verilmemiştir. Konunun tekrar incelenip hesap işletim ücretinin iadesini talep ediyorum .

 • Akbank Temsilcisi15 Nisan 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön