14 Ocak 2016

Akbank Hesap İşletim Ücretleri İade Talebi!

4822 sayılı kanun 4077 sayılı tüketicinin korunması kanunun “sözleşmedeki haksız şartlar ” başlıklı 6.maddesine göre bankanızın almış olduğu bu hesap işletim ücreti müzakere edilemediğinden haksız bir şarttır. Sözleşmede haksız şartlar tüketici için bağlayıcı değildir. Haksız şart içeren sözleşmeler geçersizdir.

Kartımdan çekilen hesap işletim ücretlerinin iadesini talep ediyorum. Çekilen tutarın tarafıma iade edilmesini istiyorum, aksi takdirde banka hesabımı kapattıracağım.

Fahri 448 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön