Akbank Hesap İşletim Ücretiyle İlgili Yardımcı Olmuyor.

Merve K. |

Yaklaşık 3 yıldır kullandığım Akbank'ta vadesiz hesabımdan yıllık hesap işletim ücretinizin 2. ödemesi adı altında 55 TL kesinti yapıldı. Ben öğrenciyim ve öğrenci olarak değil normal mevduat hesabı olarak açılmış denildi. Bu hesabı açan çalışan bana bu konu hakkında ne bir bilgi verdi ne de başka bir işlem yaptı.

Çünkü öğrenci belgemle gitmiştim. Hesap işletim ücretine nasıl itiraz edebilirim diye sorduğumda bankadan yardımcı olamayacaklarını heyete dilekçe verebileceğimi söyledi. Heyet banka kesintilerinden gelen itirazlardan bıkmış. Mahkeme sonucunda bankalar bu ücreti almakta haklı bulunuyormuş. 55 nedir ve yılda 2 kez neden alınıyor. Kesinlikle bu bankaya güvenmiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Haziran
  23:58

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi