25 Haziran 2014

Akbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini Yapmıyor.

Akbank'ın 191**44 müşteri numaralı müşterisiyim. 2 ayrı faturanın otomatik ödeme talimatı vererek hesap işletim ücreti alınmayacağı söylemi ile telefon ve şu olmak üzere 2 fatura otomatik ödeme talimatı verdim. Ancak taşınmam nedeni ile faturayı hemen ödemem karşılığında işlemi bitirebileceğimden dolayı elden ödeme gerçekleştirildi.

Hesabımdan 60 tl hesap işletim ücreti kesilmiş olduğunu gördüm. Müşteri temsilcileri ile görüşmem sonucunda Gsm tl yükleme talimatının da geçerli olacağı söylendi ve kullanmadığım bir hatta talimat verdim. Bugün kesilen ücret sonucunda Fatura olması gerektiği söylenmekte. Hesap işletim ücretinin iadesini mümkün değilse hesabımın kapatılmasını istiyorum.

Yasemin 252 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Haziran 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön