10 Eylül 2013

Akbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

11011900 nolu Akbank müşterisiyim. Hesabımdan 10.09.2013 tarihinde hesap ücreti adı altında 1,08 TL ve 5,00 TL çekilmiştir. 50 TL hesap işletim ücreti çekileceğini görmekteyim. Yıllardır banka müşterisi olarak bugüne kadar devamlı kartınızı ve hesabınızı kullanmışımdır.

Ayrıca sizden KMH hesabı da kullanmaktayım. Çekilen tutarın kartıma iade edilmesini ve hesap işletim ücretinin iptalini rica ediyorum. Müşteriniz olarak bunu rica ediyorum aksi taktirde başka banka hesapları da kullandığım için KMH'ı istemeden de olsa kapatmayı düşüneceğim. Gerekli ilgiyi gösterip sizin için değerli bir müşteri olduğumu göstermenizi beklerim.

Abdullah 25 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön