Akbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Erol T. |

Yıllardan beri kullandığım Akbank hesabımdan 70 TL hesap işletim ücreti kesilmektedir. Bu yapılan kesintilerin haksız ve yersiz kesinti olduğu gerekçesi ile Akbank müşteri hizmetlerini aradım ve yapılan kesintinin hesabıma yatırılmasını istedim ve böyle bir işlemin mümkün olmadığı bilgisi iletildi. Yıllardan beri yapılmakta olan bu haksız ve yersiz kesintinin sona erdirilmesi ve şu ana kadar yapılmış olan kesintilerin hesabıma tekrar iade edilmesini istiyorum. Bu mağduriyetimin devam etmesi sonucu İstanbul mahkemeleri ve tüketici hakları genel müdürlüklerine gerekli başvurular yapılarak konuyu yargıya taşıyacak olduğumun bilgisi Akbank yetki ve yetkililerine duyurulur.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol T.
  27 Ağustos
  13:15

  BU YAPTIKLARI VURDUM DUYMAZ TAVIRLARI NETİCESİNDE AKBANK\'LA ÇALIŞMAYI DÜŞÜNMÜYORUM.. HEM BENDEN HESAP İŞLETİM ÜCRETİ KESİYOR HEMDE HESABIMA HAVALE YAPAN VATANDAŞTAN HAVALE ÜCRETİ KESİYOR BU NE BİÇİM BİR ANLAYIŞ NE BİÇİM BİR ZİHNİYET ANLAMIŞ DEĞİLİM. RESMEN SOYUYORLAR. SOKAKTAKI VATANDAŞ BİR KURUŞA TENEZÜL ETTİĞİ İÇİN HIRSIZ DAMGASI YERLER BUNLAR İSE MİLLETİ SOYUP SOĞANA ÇEVİRİYORLAR ADI KURUMSALLIK VE BANKACILIK OLUYOR. BUNLARIN YAPTIĞI BANKACILIK DEĞİL HORTUMCULUK.

 • Erol T.
  22 Ağustos
  13:53

  Şu zamana kadar Haksız yere kesilen hesap işletim ücretlerimin geri iade edilmesini istiyorum.

 • 22 Ağustos
  10:24

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi