Akbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum.

Burhan Y. |

Akbank Maaş müşterisi olmama rağmen maaş kartımdan alınan hesap işletim ücretinin iade edilmesini ve aksi takdirde hakkımı yasal yollar ile arayacağımı tarafınıza bildirmeyi kendime bir borç bilirim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  12:42

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 10/02/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize /posta adresinize /telefon numaranıza/ telefonunuza SMS ile/ bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Burhan Y.
  20 Nisan
  20:14

  Herhangi bir dönüş yapmadınız sizi hakem heyetine yarın şikayet edeceğim

 • 10 Şubat
  17:52

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi