02 Ekim 2014

Akbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum.

Şikayetime hala cevap gelmedi şikayet konusu benden alınan hesap işletim ücretiydi. Bunun üzerine tüm kartlarımı ve hesabımı kapatmıştım. Verilmiş olunan cevaba göre sözde aranacaktım fakat hala dönüş olmadı. Bugün kapatmış olduğum hesabımda bulunan parayı çekmeye gittiğimde hesabımın kapatılmadığını ve ekstradan tekrar hesap işletim ücreti alındığını gördüm.

Çağrı merkezi bir şey yapamadı tekrar kayıt oluşturdu. Çok şükür bu sefer şubeden aldığım dekontta hesap kapatma yazıyor, inşallah bir daha sorun yaşamayız. Benim anlamadığım yan kapatılan hesabın işletim ücreti nasıl oluyor? Ve bu nasıl geri ödenmiyor?

Adem 380 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Ekim 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön