01 Mayıs 2013

Akbank Hesap İşletim Ücretinin İadesi Yapılmadı!

Daha önce İ**** hesap işletim ücreti adı altında kesinti oldu ancak bankam kolaylık sağlayarak otomatik ödeme talimatı vermem sonucunda hesabıma iadesini gerçekleştirdi. Akbank tarafından kesilen hesap işletim ücreti iade edilmedi gibi müşterisine bununla ilgili hiç bir kolaylık sağlamamaktadır şikayetçiyim.

Mehmet 44 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 03 Mayıs 2013

    2 gün geçmesine rağmen net ve olumlu bir cevap alamadığımı ve en kısa sürede cevap beklediğimi ayrıca belirtiyorum.ŞİKAYETÇİYİM.

  • Akbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Mehmet 01 Mayıs 2013

    Hesabıma hesap işletim ücretlerinin ve diger kesintilerin iadesi gerçekleşmedi takdirde bimer'e şikayet etmekle beraber tüketici mahkemesine başvuracamı ve konunun takipçisi olacagımı ayrıca belirtiyorum.ŞİKAYETÇİYİM.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön