06 Mayıs 2016

Akbank Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor!

3 ay boyunca Akbank direkt kullanın, kazanın! Hemen kampanyaya kaydolun, Aralık, Ocak ve Şubat aylarında Akbank Direkt Mobil'e giriş yapın, hesap işletim ücretiniz chip-para olarak geri dönsün. Kampanyasına istinaden mesaj gönderdim fakat nisan ayında yüklenecek olan puan yüklenmedi.

Şikayet kaydı oluştuğunda kampanya SMS kaydının bulunmadığını belirtmişsiniz. 12 Aralık 2015 15:55'te "Kampanyaya kaydoldunuz. Akbank Direkt Mobil'e Aralık-Ocak-Şubatta en az birer kez girdiğinizde hesap işletim ücreti değerinde chip para hesabınıza yüklenecektir." Mesajı telefonumda mevcuttur, isterseniz fotoğraflarını da gönderebilirim. Lütfen kontrol edip 60 chip parayı yükleyiniz.

Zerrin 186 Okunma

Cevaplar

  • Zerrin10 Mayıs 2016

    Bu kadar zor mu kontrol etmek? İsterseniz msjların görüntülerini gönderebilirim. Zaten kartı aktif olarak kullanmıyorum, kampanya yaptınız çoğu kişiyi bu şekilde mağdur ettiniz, lütfen hatanızı düzeltin.

  • Akbank Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön