01 Şubat 2016

Akbank Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor!

30.01.2016 tarihinde hesabıma 110 TL yatırdım parayı yatırmamla 60 TL hesap işletim ücretinin çekilmesi bir oldu. Yargıtayın hesap işletim ücretinin alınmasını durduğu şu günlerde haksız kazanç elde eden bankanızdan 60 TL hesap işletim ücretinin iadesini istedim olumlu cevap alamadım.

Hesap işletim ücretinin alındığı hesabımın ekstresini aldım. Buradan yaptığım şikayet ve istek gerçekleşmediğinde yasal yollardan hakkımı arayacağımı bilmenizi istiyorum.

Serdar 74 Okunma

Cevaplar

 • Serdar 22 Şubat 2016

  Hesap işeyim ücretinin iadesi için yaptığım başvuruya olumlu dönüş yapmadınız. Danıştayın hesap işletim ücreti adı altında alınan haracın alınmasına dair durdurma kararı almasından üç gün sonra benden hesap işeyim ücreti aldınız. Bana muafiyet falan diyorsunuz tekrar söylüyorum muafiyet falan bilmem ben alınmış bir karar var ortada bu kararı baz alarak benden aldığınız 60 lirayı istiyorum. Kimseden haraç, sadaka istemiyorum benim olanı istiyorum sizden. Bu şikayeti okuyan Şikayet Var kullanıcıları aklınız varsa bu bankanın önünden dahi geçmezsiniz. Yapmayın bu bankayla çalışmayın iş yapmayın elini verirsen kolunu kaptırırsın. Ben çektim siz çekmeyin

 • Serdar 05 Şubat 2016

  Talebime bir cevap vermediniz. Danıştay diyorum hesap işeyim bedeli diyorum durdurdu diyorum. Sizin için bir şey ifade ediyor mu sayın yetkili?

 • Serdar 01 Şubat 2016

  danıştayın geçen hafta aldığı hesap işletim ücreti durdurma kararına istinaden benden alınan 60 TL'yi sizden iade etmek istemiştim. Hesap işletim ücreti mükerrer ücretlere de yol açtığı için 17 Mart 2015 tarihinde danıştaya yapılan itiraz önce reddedilmiş fakat geçen hafta danıştay idari dava dairesi tarafından durdurma kararı alınmıştır. Danıştayı hiçe sayarak kestiğiniz 60 TL bedeli iade etmenizi istiyorum. Muafiyet koşulunu falan bilmem ben danıştayın kararını bilirim.

 • Akbank Temsilcisi01 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön