Akbank Hesap İşletim Ücretimi Geri İstiyorum!

Harun S. |

Akbank tarafından fatura talimatı verilirse işletim ücreti kesilmeyeceği tarafıma bildirilmiştir. Bu nedenle tüm faturalarımı otomatik ödemeye verdim Bugün hesabımdan 60 TL para işletim ücreti kesildi. Burada Akbank'ın doğru söylemediği çıkmaktadır.

Hesabımdan 60 TL kadar para keserek buna tama eden bankanın kredi kartı ile aylık 4 000 TL gibi harcama yaparak düzenli ödüyorum. Benim gibi bir müşterisine dahi bunu yapıyorsa bu bankanın acilen özeleştiri yapması gerekmektedir. 60 TL paranın acilen iadesini ve özrü bekliyorum. Aksi halde beyaz masaya basvurup aynı zamanda tüm kartları iptal edeceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun S.
  03 Temmuz
  16:52

  Şikayetim hiçbir şekilde giderilmediği gibi hakem heyetine baş vurmamı söyleyerek iş güzerlık yapılmaktadır. Biz hakkımızı nerede ne şekilde arayacağımız bilmekteyiz. Akbank gibi kurumsal bir firmanın yalan söylüyerek insanların parasını nasıl gasp ettiğinide öğrenmiş buylunmaktayız.

 • 03 Temmuz
  14:36

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 02/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 02 Temmuz
  15:10

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi