Akbank Hesap İşletim Ücreti Yanıltması!

Selçuk G. |

Araç kredisi çektim ilk taksiti de vezneden ödemeye gittim. Akbank'ta hesabım olduğunu ve hesap işletim ücreti ödemeden kredi işlemlerini oradan yapabileceğimi söylediler ve internet şifresi verdiler. Bende ikinci taksiti için hesaba para yatırdım krediyi ödeyemeden daha 60 TL işletim ücreti çektiler. Veznedekiler yanıltıyor bunlar parayı çekiyor. Buraya yazmamın nedeni 50 TL'nin peşinde koşmak değil 50 lirayla batmam ama insanı saf yerine koymaları sinir bozucu.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  15:13

  Değerli Müşterimiz, talebinizin Akbank.com aracılığıyla Bankamıza ulaştığı belirlenmiş olup inceleme devam etmektedir.
  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 28 Eylül
  14:50

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi