Akbank Hesap İşletim Ücreti ve Kredi Kartı Borcu.

Neslihan K. |

Banka tarafıma hesap işletim ücreti 60 TL ve kullanmadığım kredi kartına 54. 40 TL tutarında borç yansıtmıştır. Aylar öncesinden müşteri hizmetleriyle görüşerek kayıp çalıntı bildirip hiç kullanmadığım kredi kartını iptal ettirdim. Herhangi bir işlem olmadığı borcum ya da bir tutarın olmadığı teyit edildi. Görüşme kayıtlarının kontrolünü talep ediyorum. Banka tarafıma geri dönüş sağlamıyor. Bugün bu yüzden Akbank'a kredili mevduat hesabı ve bireysel emeklilik yaptırmadım. İşlem hızlandırılmazsa sosyal medyada paylaşacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  09:57

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 15.09.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 11 Eylül
  15:07

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi