Akbank Hesap İşletim Ücreti ve Kredi Kartı Aidatı İadeleri!

Volkan K. |

Akbank hesabımı sadece Akbank'tan çekmiş olduğum kredi ödemelerim ve Axsess kredi kartımı ödemek için kullanıyorum ve 2 adet otomatik ödeme talimatım var, yinede hesap işletim ücreti kesilmiş. Kredi kartı aidatında ise 100 TL kesildi iade olmadı fakat 75 TL chip para yüklendi, fakat arkadaşıma komplesi iade edilmiş. Akbank müşterilerine çifte standart uyguluyor!

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Kasım
  14:25

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 24.11.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 23 Kasım
  09:26

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi