Akbank Hesap İşletim Ücreti ve Kart Aidatının İade Edilmesini İstiyorum!

Emine S. |

Geçmiş yıllarda,Akbank Axess Master Card kredi kartına yıllık kart aidat ve bir o kadar da hesap işletim ücreti. Kart aidatı ve hesap işletim ücreti yargı tarafından kaldırılmasına rağmen ,garanti bankası yargı hukukunu kaile bile almadan bizden kart aidatı ve hesap işletim ücreti
aldı.Ödemiş olduğum kart aidatlarımın ve hesap işletim ücretlerinin şahsıma
İade edilmesi )talep ediyorum.Geçmişe dönük (bankanızın müşteri olduğum tarih itibariyle) ödemelerin iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Nisan
  00:27

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 19/03/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Emine S.
  05 Nisan
  18:05

  HALEN YANIT GELMEDİ.kONU İLE İLGİLİ BEKLİYORUM

 • Emine S.
  03 Nisan
  12:01

  AKBANK konu hakkında benimle iletişime girmedi.Bekliyorum.

 • 15 Mart
  15:07

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi