Akbank Hesap İşletim Ücreti Sorunları Hakkında1

Seçil Tufan A. |

2 yıldır düzenli olarak ödediğim kredimin hesabımdan çekilen 2 dönemlik hesap işletim ücreti ile ilgili olarak şikayetimi çağrı merkezine bildirdim. Paramın iadesini istedim. Hem kredim olan hem kredi kartım bulunan bu bankanın cevabı hiçbir şekilde iade yapmıyoruz oldu. 2 yıldır alınmayan hesap işletim ücreti para yatırdığım anda 2 dönem birden 115 liram çekildi. Bütün ay size hava parası ödemek için çalışmıyorum ki bende bankacıyım. Gayet güzel bir dille arayıp isterlerse otomatik ödeme talimati verebileceğimi söyledim. Müge hanımın cevabı, ne yazık ki eski uygulamamız öyleydi artık geri ödemiyoruz. Neye göre değişiyor bu uygulamalar. Asla yapıcı olmadılar ve bende kredi kartımı da kapattırdım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seçil Tufan A.
  06 Ekim
  14:09

  ayrıca bize ulasin formu üzerinden de şikayetimi bildirdim geri dönüş asla olmadı!

 • Seçil Tufan A.
  06 Ekim
  14:08

  Mail adresime herhangi bir bilgi mail i gelmemistir.

  Blg.

 • Seçil Tufan A.
  06 Ekim
  14:08

  Mail adresime herhangi bir bilgi mail i gelmemistir.

  Blg.

 • 30 Eylül
  17:30

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 30/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 30 Eylül
  16:12

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi