Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti...

Ümit K. |

Akbank'tan 2013 yılında 32 ay vadeli bireysel kredi kullandım. Bu kredi ödemesi boyunca hesap işletim ücreti ödemeyeceğim söyledi ve 30 ay boyunca ödemedim. 2015 Aralık ayında hesabımdan 60 TL hesap işletim ücreti kesildi.

Müşteri temsilcisini aramama rağmen iade alamadım ve 3.ay Akbank direkt. Mobil kullanırsam hesap işletim ücreti kadar chip para verileceği söylenmesine rağmen ve kampanya şartlarını yerine getirmeme rağmen Akbank chip paramı vermiyor. Yasal olmayan bir şekilde paramı alıyor ve iade etmiyor. Yardımınızı bekliyorum...

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit K.
  05 Nisan
  12:16

  Mesaj kayıtlarım olmasına rağmen firma katılım için SMS atmadığımı iddia ediyor. Kendime mi inanayım. Elimdeki kayıtlara mı inanayım yoksa Bankaya mı! !

 • 04 Nisan
  09:44

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi