26 Mayıs 2014

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

3 yıl önce kredi alırken, access kartımla aynı limiti paylaşacak şekilde wings kart verdiler, karta ihtiyacım olmadığını, boşu boşuna ücret ödemek istemediğimi söyledim. Şubedeki görevli bu kart için hesap işletim ücreti ödemeyeceğimi özellikle söyledi, emin misiniz diye tekrar tekrar sordum, ve ödemeyeceğimi eğer kesilirse telefonla halledebileceğimi söyledi.

Bende kartı aldım, şimdi 95 TL hesap işletim ücreti kesmişler, kartı artık iptal ettirmek istediğimi sürekli telefonla iptal işlemi yaptırmak istemediğimi söyledim, kartı ancak 6 ay iptal etmezsem ücreti iade edeceklerini söylediler. Kart verilirken hiç bir koşul söylenmedi bana. Akbank kendi personelini yalancı çıkarıyor.

İsmail 249 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön