Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti..

Halil G. |

Akbank'ın 2008-2015 yılları arasında maaşlı müşterisiyim. Atama nedeniyle 15 06.2015 tarihinde Akbank tan maaş almıyorum. 28.08.2015 tarihinde hesabımdan 2014 yılı 2 dönem hesap işletim ücreti altında para kesilmiştir.

E-posta'yla bankanın sitesinden şikayetimi bildirdim. Bana cevaben herhangi bir yanlış olmadığını yazmışlar. Çağrı merkezini aradım; ben 2014 yılında sizin müşteriniz değil miydim? Maaşlı müşterilerine hesap işlem ücreti alınmaz diye internet sitenizde yazıyor.

Bana cevapları maaşlı müşterilerin geçmiş 2 dönem hesap işletim ücretini tahsil edebileceklerini haklarının olduğunu söylediler. Nerede yazdığını sordum. Hesap açtırırken sözleşmede yazdığını, internette olmadığını beyan etti.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil G.
  23 Aralık
  17:07

  Akbank 17.12.2015 tarihinde hesabıma yatırdığım paradan hesap işletim ücreti alındı. Alınan paranın iadesini talep ediyorum. Ben bu bankayı kullanmıyorum. Sadece bankadan kredi çektiğim için bu hesabımı kapatamıyorum. Kendi sitelerinde banka hesaplarını kredi için kullanırsam kesinti yapılmıyacağını söylediler. Ama geçen ay kestiler zorla aldım şimdi de 2015 1 dönemi hesap kesim ücreti adı altında 60 TL kesinti yapmışlar.

 • Halil G.
  07 Aralık
  01:04

  İlginize teşekkür ederim.

 • Halil G.
  07 Aralık
  00:59

  Şikayetvar.com tşler onun sayesinde Akbank haksız olarak aldıkları hesap işletim ücretini iade ettiler

 • 03 Aralık
  10:58

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 26 Kasım
  14:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi