Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Meryem K. |

Şubat 2015'te hesap açtırıp iki tane otomatik ödeme talimatı verirsem hesap işletim ücretinin kesilmeyeceği söylendi bende iki telefon faturası tanımlattım üçüncü ayda fatura ödemeleri başladı fakat 20.06.2015'te hesap işletim ücreti kesildi.

Konuyla ilgili hem müşteri hizmetlerini aradım hem defalarca şahsen bankaya başvuru yaptım fakat bir sonuç alamadım. Bankacılık alanında yaşadığım bu sorunun giderilmesi için gerekli bütün yollara başvuracağım. Akbank'tan olan mağduriyetimi her ortamda dile getiriyorum Bu konuda gereğinin yapılmasını rica ediyorum,

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  13:51

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 16/10/2015 tarihinde e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 13 Ekim
  16:30

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi