10 Mayıs 2014

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Kredi kartı Euro borcumu ödemek için euro hesabımı kullanmam gerektiği mesajı üzerine internetten euro aldım ve ödemeyi yapmak üzere KK borç ödeme menüsüne döndüğümde hesap işletim ücreti kesilmesi nedeniyle hesap bakiyesinin yetersiz olduğunu gördüm. Çağrı merkezini aradığımda iade edemeyeceklerini, hesaba fatura tanımlı olması gerektiğini söylediler.

TL hesabıma faturalar tanımlı. Ayrıca kredi kartıma ÇYDD, Digitürk, Unicef, Amnesty, Greenpeace için düzenli ödemeler tanımlı idi. Yetmez mi? Euro hesabıma ne ödemesi tanımlayabilirim. Hem borcumu ödemek için Euro hesabı isteyip, sonra da para kesmek ne demek oluyor. Hem asıl hem de ek kartımı iptal ettirdim. Bari başkalarına uygulamayın.

Gül 248 Okunma

Cevaplar

  • Gül 12 Temmuz 2014

    Hala ilgilenmediler

  • Gül 13 Mayıs 2014

    değerlendiremeyeceğim. bankaca değerlendirme aşamasında imiş henüz.

  • Akbank Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön