03 Şubat 2015

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Akbank benden geçen yıl hesap işletim ücreti alınmaması için 2 otomatik ödeme vermemi istedi ve verdim. Bu yıl yine ücret kesildi ve yine 2 adet otomatik ödeme istediler yine yaptım. Bu kezde bu hatlardan birini 2009'da otomatik ödeme vermişim.

Onedenle olmaz dendi. Müşteri hizmetlerini aradım ve başka faturam olmadığını yapabileceğim bir şey olmadığını söyledim. Bana geçen yıl verdiğim otomatik ödemelerden bankanın yeterince kar etmediği söylendi. Bende bunu benim bilemeyeceğimi, şu an 4 faturadan kazanabileceklerini söyledim. Özetle bankanın kampanya koşullarına uymama rağmen hesap kesim ücreti alınmıştır.

İbrahim 362 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim05 Şubat 2015

    Banka hiçbir şey yapmadı. Ev trafik sigortası ve kredi olarak müşterisi olmama ve 4 adet otomatik ödemem olmasına rağmen halen ücretin pesi deler. İnanin sadece Turk firmasi diye trafik sigortası teklifi daha pahalı olmasına rağmen tercih edecektim. Ama bu adamlar bizimle çalışma diyor. Bende peki diyeceğim. Bu yatırılmazsa akbankla ilişkimi mümkün olan en kısa zamanda keseceğim.

  • Akbank Temsilcisi03 Şubat 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön