21 Ocak 2015

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Akbank bulunan hesabımdan 20.01.2015 tarihinde kesilen hesap işletim ücreti altındaki kesinti yapmıştır. Kesintinin tarafıma iadesini istiyorum. Aktif bir Akbank kullanıcısıyım bir kredim var axess kredi kartını aktif kullanıyorum ve eşiminde bireysel emekliliği var mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Müşteri hizmetleri ile görüşmelerimde fatura dayatması yapılıyor bunu istemiyorum başka bankalarda böyle yapılmayıp müşteri mağdur edilmiyor ve bu ücretler ödeniyor gereğinin yapılmasını istiyorum.

Tc 195 Okunma

Cevaplar

  • Tc 23 Ocak 2015

    Akbank olarak mağduriyetim hala giderilmemiştir. Bildiğim şeyleri tekrarlayıp mail adresime gönderilmiş. Otomatik fatura ödemesi dayatması devam ediyor lütfen benim bu sorunuma çözüm bulacak bir Akbank yetkilisi yok mu?

  • Akbank Temsilcisi21 Ocak 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön