30 Aralık 2014

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Hesap açtırdığımda iki fatura ödeme talimatı vermem halinde hesap işletim ücreti alınmayacağı söylendi. Ben de bu söze dayanarak iki faturamı banka aracılığıyla ödedim. İlk yıllarda dedikleri gibi oldu. Daha birkaç ay önce üç yeni fatura talimatı daha verdim.

Ama bugün baktığımda hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiş. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu aktardığımda iki yeni talimat daha vermem gerektiği söylendi. Başta benden iki tane isterken ben beş talimat vermişim bunlardan üçü yeni verilmiş ama hala benden iki otomatik ödeme talimatı daha istiyor. Bu çözülmezse bankamı değiştireceğim.

Denizer 253 Okunma

Cevaplar

  • Denizer01 Ocak 2015

    Gelen cevapta: Hesap işletim ücreti aşağıdaki hesaplardan alınmamaktadır; -Vadesiz hesaptan veya Neo karttan verilmiş en az 2 adet açık otomatik fatura talimatı olan, her iki faturanın da Hesap İşletim Ücreti tahsilatından önceki her ay (Ocak- Haziran dönemindeki her 5 ay) düzenli olarak ödenmesi şartını sağlayan Vadesiz Türk Lirası hesaplarından, - Maaş ödemesini Bankamız aracılığı ile yapan anlaşmalı kurumların maaş hesaplarından, yazıyor. 2 değil tam 5 otomatik ödeme talimatım var. Telefonda müşteri hizmetleri 2 tane daha fatura ödemesi eklememi istiyor. Aksi halde kesilen parayı iptal edemeyiz diyorlar.

  • Akbank Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön