23 Aralık 2014

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Akbank'ta 3 adet otomatik ödeme faturam bulunmasına ve her ay düzenli ödenmesine rağmen, ayrıca aynı hesaba kiracım tarafından kira yatırılmakta ve aynı bankaya ait kredi kartı kullanıp hesaptan ödememe rağmen yine de hesap işletim ücreti kesilmiştir. Ücretini iade etmemelerinin sebebi ise, 9. ayda telefon faturalarımı iptal ettirip yerine doğalgaz ve elektrik faturamı vermem.

Buna rağmen her ay hiç aksamadan düzenli şekilde faturalarım ödenmiştir. Banka hesap işletim ücreti iadesi için benden hala otomatik ödeme için fatura istiyor. Bu yapılan kesinlikle haksızlıktır.

Ercan 238 Okunma

Cevaplar

  • Ercan23 Aralık 2014

    55TL gibi ufak şeylerin peşinde koşacağınıza müşterinin diğer ürünlerinde derinleşmeye çalışın. Müşteriyi ve çevresini daha iyi tanımaya çalışın. Müşteriyi kaybettikten sonra sayfalarca "potansiyel müşteri, yeni mbb, geri kazanım kampanyaları" düzenleyip telefonla insanları taciz edeceğinize problemi anında çözüp müşteri memnuniyeti sağlayın..

  • Akbank Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön