Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Melih K. |

Bankanızla yıllar önce çalışmış olduğum bir firmanın maaş hesabı müşterisi olarak çalışmaya başladım. Aynı hesabıma bağlı olarak kredi kartı çıkarttım ve halen kullanmaktayım. Daha önce kredi kartımdan hesap işletim ücreti kesildi ve itirazım sonucu iade edildi senelerdir. İlk defa Akbank vadesiz mevduat hesabımdan ücret kesildi.

Bankanızı aradığımda 2 adet faturanızı düzenli ödemeye verirseniz iade edileceği, fakat faturaların 1 kez ödenmesi gerektiği söylendi. Bende kendilerine zaten hali hazırda kredi kartımda 5 adet düzenli ödemem olduğunu ve mağduriyetim giderilmezse Axess iptal edeceğimi söyledim. Halen bir geri dönüş alamadım. Müşteri numaram 184***119.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melih K.
  19 Eylül
  16:57

  ilgilenilmedi...

 • Melih K.
  19 Eylül
  16:57

  şuana kadar bankanızla ılgılı yapılan sıkayetlere verdıgınız cevap yukardaki metindir sorunum ve mağduriyetim hala devam etmektedir. İlgisizsiniz...

 • 15 Eylül
  17:22

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi