Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Levent C. |

Banka vadesiz hesaplarımda otomatik ödeme talimatlarım bulunduğu halde (2 adet otomatik ödeme talimatı verirsem hesap işletim ücreti almayacaklarını söylemişlerdi. Sitelerini incelerseniz aynı şekilde Hesap işletim ücreti alınmayacak vadesiz hesaplar başlığı altında bu durum belirtilmektedir.) 1.dönem için hesap başına 65 TL. kesinti yapılmıştır.

Banka yetkilileri daha önceki yıllarda almadığı hesap işletim ücretini neden aldığına dair bana bir açıklama yapma gerekliliği duymamaktadır. Ne değişti de artık bu hesaplardan işletim ücreti kesildiğini öğrenmek istiyorum. Bu şikayetleri okuyan diğer insanları da yazılı ve sözlü ifadelerinin, arkasında duramayan bu bankayı tanıştırmak istedim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent C.
  23 Temmuz
  18:41

  dönmediler

 • 17 Temmuz
  16:53

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi