Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Barış C. |

Akbank, hesap işletim ücreti adında 50 tl küsür bir kesinti yapmıştır. İletişime geçtim ancak açıklamaları beni tatmin etmemiştir. Bugüne kadar hala öğrencisi olduğum üniversite ödemeleri dahil tüm işlemleri yaptığım Akbank'ın iade talebime olumsuz dönmeleri müşterilerini bile bile kaybettiklerini gösterir. Bu kesintinin derhal iadesini talep ediyorum. İade yapılmazsa Akbank'la tüm ilişiğimi kesmeye kararlıyım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış C.
  11 Temmuz
  13:35

  Standart bir cevapla hesap işletim ücretinin ancak otomatik ödeme talimatı verirsem geri yatırılacağı bilgisi verilmiştir. Dolayısıyla yardımcı olmayıp, çözüm sunmayan Akbank için şikayetlerimi ilgili mercilere taşıyacağım.

 • 04 Temmuz
  15:17

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi