04 Temmuz 2014

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Akbank, hesap işletim ücreti adında 50 tl küsür bir kesinti yapmıştır. İletişime geçtim ancak açıklamaları beni tatmin etmemiştir. Bugüne kadar hala öğrencisi olduğum üniversite ödemeleri dahil tüm işlemleri yaptığım Akbank'ın iade talebime olumsuz dönmeleri müşterilerini bile bile kaybettiklerini gösterir. Bu kesintinin derhal iadesini talep ediyorum. İade yapılmazsa Akbank'la tüm ilişiğimi kesmeye kararlıyım.

Barışcan 217 Okunma

Cevaplar

  • Barışcan 11 Temmuz 2014

    Standart bir cevapla hesap işletim ücretinin ancak otomatik ödeme talimatı verirsem geri yatırılacağı bilgisi verilmiştir. Dolayısıyla yardımcı olmayıp, çözüm sunmayan Akbank için şikayetlerimi ilgili mercilere taşıyacağım.

  • Akbank Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön