Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Recep Y. |

Maaş hesabımdan çıkalı 1 ay oldu. Benden hemen 55 tl hesap işletim ücreti alınmış. Ben maaş hesabımı açtırırken hesap işletim ücreti alınabilir diye bir şey imzalamadım. Şuan benim iznim haberim müsaadem olmadan benden 55 tl kesilmiş. Bu ne kadar hukuki? Bunu benden kesebilmeniz için yeni yasaya göre bana bildirmeniz gerekiyordu. Öyle birşeyde yapmadınız kafanıza göre kişisel hesabımdan aldınız. Derhal benden aldığınız haksız paranın iadesini yapın.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep Y.
  30 Haziran
  17:45

  akbankla birdaha asla çalışmayacağım benden alınan hesap işletim ücreti içinde hakem heyetine başvuracağım

 • Recep Y.
  25 Haziran
  15:54

  akbank herhangi bir dönüş yapmadı.heralde detaylı bir inceleme yapıyorsunuz nasıl bir incelemeyse eğer dönmezseniz hakem heyetine başvuracağım.haksız kazançtır bu bu parayı benden aldınız sizden faiziyle geri alacağım.

 • Recep Y.
  23 Haziran
  16:41

  sayın akbank

  sürekli incelenecek size dönülecek diyorsunuz fakat herhangi bir dönüş yapmıyorsunuz müşteri hizmetlerinizi arıyorum sorularıma cevap veremeyince sizi yetkili birime aktarıyoruz deyip beni 25 dakika telefonda bekletip sıkılıp kapatmamı sağlıyorsunuz lütfen Akbank ismine uygun hareket edip sorunumu çözünüz yıllardır sizle çalıştım çokta memnundum fakat bu yapılan çok yanlış haberim olmadan herhangi bir kesinti ücret alamazsınız

 • 23 Haziran
  16:36

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi