27 Aralık 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Akbank bireysel emeklilik hesabının ödemesi için bana banka tarafından açtırılan 2.hesaptan hesap işletim ücreti kesilmiş olduğunu öğrendim bugün. Bu bankada maaş hesabım ve bu bankaya ait kredi kartı bulunmasına rağmen bu ücret benden alınmıştır.

Nasıl bir bankacılık zihniyeti ki kendi müşterisinden bu kesintiyi yapmaktadır. Banka da bulunan görevlilerinin ve müşteri hizmetlerinin bu konuda yapabilecekleri bir şey yokmuş. Kardeşim madem yapabileceğinizi bişey yok neden orada duruyorsunuz?

Bu olaydan sonra bu banka ile olan tüm irtibatlarımı keseceğim. Daha önce çalıştığım 2 bankada gösterilen ilgi alakaya ve müşteri memnuniyetine bak bide bu bankaya bak! Ayrıca bu banka bide özel sektöre ait.

Mehmet 58 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön