Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Mustafa T. |

İlk olarak 30.10.2012 tarihinde hesabımdan tam 96 tl hesap özeti ücreti kesilmiş olup Akbank müşteri hizmetlerini aradığımda; bana, bugüne kadar adresime gönderilen hesap özetlerimin toplam tutarı olduğunu ifade ettiler fakat adresime hiçbir şekilde hesap özeti gelmedi ve bunun bir bedeli vardı da niye her ay kesinti olmadı? Toplu bir şekilde oldu? Neden önceden haberimiz olmadı böyle bir bedelden?

İkinci olarak hesabımdan 40 aydır ev kredisi ödememe rağmen ilk kez 21.12.2013 tarihinde 55 tl hesap işletim ücreti kesildi. Toplam ücretin hesabıma tekrar iadesini rica ederim. İade edilmemesi durumunda kredi hesabımı başka bir bankaya aktarıp hesabımı kapattırmayı düşünmekteyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa T.
  31 Aralık
  23:06

  bir çözüm yok aynı

 • 27 Aralık
  17:57

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi