Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Asuman D. |

Bir süredir kullanmadığım Akbank hesabımı kullanmaya başladım. Bugün paramı yatırır yatırmaz anında 55 Tl hesap işletim ücreti kestiğinizi gördüm. Konuyla ilgili bugüne kadar Tüketi Hakları Derneklerinin açıklamalarına, emsal dava örneklerine rağmen hala insanlar peşlerine düşmez, farketmez diyerek ve özellikle ülkemizdeki hukuksal boşlukları düşünerek bu ücreti hemen kesmeniz neyin nesidir anlayamadım. Bana şimdiye kadar neyin hizmetini verdiniz. Haklarım saklı kalmak koşuluyla ilgi ücretin iadesini talep eder aksi halde Tüketici Mahkemelerine başvuracağımızı tarafınıza bildiririm.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Kasım
  22:41

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi