30 Kasım 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

2 senedir hiçbir işlem görmeyen hesaba, 500 tl üç taksit kampanyasından yaralanarak aldığım parayı yatırıp 50 tl hesap işletim ücreti kesmişler. Bunun üzerine Akbank müşteri hizmetlerine 3 kere şikayet bildirimi yaptım. Cevaben 2 fatura ödeme talimatı verin paranızı iade edelim diyorlar.

Diğer bankalar işlem görmeyen hesaplardan para kesintisini haber vermeden ve onay almadan yapmıyor. Zaten doğrusuda budur. Bu karşılaştığım emrivaki beni çok üzdü. Akbank'a yakışmadı. Çok üzdüler beni. Bir dahada kapısından girmem. Yüklü mevduat hesabı olandan bir telefonla kaldırılan hesap işletim ücreti, bizim gibilerden alınıyor. Akbank yöneticilerinin dikkatine...!

Onur 48 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi30 Kasım 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön