Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Serpil S. |

Akbank-İstanbul-Palladıum Şubesinde bulunan maaş hesabımdan açtırdığım dolar hesabından tarafımdan hiçbir onay alınmadan hesap işletim ücreti adı altında 19,45 Dolar kesilmiş olduğunu fark ettim müşteri hizmetlerini bir çok defa arama rağmen hiçbir sonuç almadım.

Böyle bir işlemleri olduğunu bilseydim kesinlikle bu bankayı kullanmazdım. Konuyla ilgili hala bir bilgi yok. İşlem tarihi:28.01.2016.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serpil S.
  01 Mart
  16:40

  İade talebinize olumlu yanıt verilememektedir. Şeklinde dönüş yapıldı. Kesinlikle şikayetçiyim benim onayım alınmadan alınmış bir ücrettir.

 • 01 Mart
  09:32

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi