28 Ocak 2016

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Vadesiz mevduat hesabından kredi çekmiş olmama karşın ve Temmuz 2015 dönemine kadar Akbank'ın maaş müşterisi olmama karşın Akbank benden hesap işletim ücreti kesti ve kesilen tutar bana iade edilmedi.

İlgili birimlerle yaptığım görüşmelerde benim otomatik ödeme talimatı vermem gerektiğini belirttiler. Akbank hem benden kredi dolayısıyla para alıyor hem de benden zorla para almak için otomatik ödeme talimatı vermeye zorluyor. Ben hem kredi ödüyorum hem de hesap işletim ücreti ödüyorum. Vadesiz hesabı maaş sözleşmesi bittikten sonra kredi dışında hiç kullanmadım.

Fevzi 101 Okunma

Cevaplar

  • Fevzi08 Şubat 2016

    Sorunumu halletmediler. Oyalayıcı bir ton muvzuat göndermişler. Krediden çektiğim hesaba ait işletim ücreti normalde alınmamalı ama alıyorlar. İadesini istiyorum.

  • Fevzi08 Şubat 2016

    Sorun hala halledilmedi. Param hala iade edilmedi. İade etmemek için bir ton kendilerince mevzuat göndermişler. Kredi çektiğim hesaba ilişkin aldıkları işletim ücretini istiyorum.

  • Akbank Temsilcisi28 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön