Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Ferhat E. |

18102*** hesap numaram. Yaklaşık 6 senedir Akbank ile çalışmaktayım. Şimdi fark ettim; benden sürekli hesap işletim ücreti kesiliyor. Bu gerçekten haksızlık çünkü ben zaten bankaya kredi kartı ve KMH faizi ile yeterince para kazandırıyorum. 20 bin küsür TL kredi kartı ve 2300 TL'lik KMH kullanıyorum. Aktif bir müşteriyim. Bu sebepten hesap işletim ücretlerini topladım. Ortalama 400 500 TL civarı bir şey. Az değil. Bu sebepten sizinle çalıştığım bütün süreç içerisinde benden kesilen tüm hesap işletim ücretlerinin hesabıma geri yatırılmasını istiyorum. Aksi takdirde başka masraflarımla birlikte hukuki yoldan talep edeceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat E.
  29 Ocak
  09:52

  BDDK nın ve yargıtay kararının aksine hala geri ödememekte direniyorlar.
  Ben de sizi tüketici mahkemesine verip hem çektiğim kredinin masrafını, hem kullanmadığım ev kredisi için gitmeyen ekspertiz ücretini ve de şimdiye kadarki tüm hesap işletim ücretlerimi faiziyle talep edeceğim. Hadi bakalım. Üc kuruşu geri ödememek için mahkeme ve diğer masrafları ödeyin görelim...

 • 18 Ocak
  15:25

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi